O Firmie

O firmie

Witamy serdecznie nazywamy się Ewelina i Tomasz Barczakowie i mamy przyjemność poinformować Was, że po wielu staraniach i trudach powstał Nowy Profesjonalny Sklep dla Iluzjonistów o nazwie TomBaroMagic. Sklep powstał z myślą o wszystkich, których interesuje świat iluzji, a mówiąc bardziej szczegółowo sztuczek ''magicznych''. W naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od amatorów, hobbystów kończąc na profesjonalistach. Jak wiecie na rynku jest szeroki asortyment trików, rekwizytów oraz akcesoriów iluzjonistycznych dlatego często kupując dany trik szybko możemy się rozczarować jakością wykonania gdyż istnieje wiele podróbek. Nasze produkty selekcjonowane są bardzo skrupulatnie gdyż współpracujemy z największymi liderami na rynku a co za tym idzie zapewniamy najwyższą jakość produktów oraz najniższe ceny.

Współpracujemy również z jednym z najlepszych sklepów w Wielkiej Brytanii o nazwie PropDog dzięki czemu jesteśmy w stanie robić zamówienia indywidualne dla naszych klientów mianowicie mamy dostęp do wielu maszyn i urządzeń dzięki, którym jesteśmy w stanie produkować różnego rodzaju rekwizyty na specjalne zamówienie mamy tu na myśli profesjonalistów oraz twórców i kreatorów nowych pomysłów(jesteśmy w sanie pomóc w tworzeniu nowych rekwizytów oraz w promocji twórcy projektu). Niektóre z takich urządzeń to np. laser, drukarka 3D, palniki wodorowe oraz wiele innych.

Wieloletnie doświadczenie pozwoli pomóc każdemu klientowi dokonać właściwego wyboru. Służymy pomocą za pośrednictwem Skype o nazwie użytkownika tombaromagic. Drogi kliencie jesteśmy dla Ciebie więc nie krępuj się jeżeli masz wątpliwości lub chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów na temat danego rekwizytu czy produktu z pewnością uzyskasz od nas satysfakcjonującą Cię pomoc oraz niezbędne informacje. Życzymy udanych zakupów oraz sukcesów w dziedzinie iluzji....

Z poważaniem
zespół TomBaroMagic


 


 

Tel. 576 404 949
tombaromagic@gmail.com


...jest pusty

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.