Koszt dostawy

Ceny zależne są od wagi oraz wielości paczki. Przed zakupem widoczna jest zawsze cena za przesyłkę. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Zmówienia wysyłamy priorytetem oraz z potwierdzeniem odbioru przez zamawiającego. Towar zamówiony i opłacony do godz. 14.00 wysyłamy tego samego dnia.

W przypadku dostawy za pobraniem wymagamy weryfikacji klienta mianowicie nowi klienci chcący zamówić towar za pobraniem muszą wysłać nam np. wiadomość na FB na tombaromagic ze swojego prawdziwego konta na FB nie akceptujemy kont świeżo założonych na FB(w razie pytań prosimy o kontakt).


UWAGA!
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Sklep TomBaroMagic nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz numer telefonu do lokalnego przedstawiciela firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Jeżeli chodzi o Pocztę Polską to nie mamy wpływu na czas dostarczenia i jest to ok 2-5 dni roboczych.


...jest pusty

Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.